מידע כללי

הדודים שלנו עשויים מנירוסטה עם רמת בידוד גבוהה לכן, הוא יכול לשמור על המים החמים עד 72 שעה. מיכלי נירוסטה מציעים רמת עמידות גבוהה ועמידים בפני קורוזיה. נירוסטה אינה מושפעת ממגוון רחב של טמפרטורות ולחצים. כמו כן, אין נושא של פיצוח, הקפאה והחלדהקולטי שמש עם צינורות ואקום

טכנולוגיה מודרנית זו הופיעה בשנים האחרונות, אשר מבוססת בעיקר על מה שמכונה צינורות מפונים "Evacuated tubes" , אשר קולטים אנרגיית שמש ביעילות גבוהה וממירים אותה לאנרגיית חום, לחימום מים.


כאשר כל צינור מפונה מורכב משני צינורות זכוכית, האחד בתוך השני, והם עשויים מזכוכית בורוסיליקט "Borosilicate", המתאפיינת בעמידותה, ובעמידותה בפני שבירה.


הצינור החיצוני שקוף ומאפשר לעבור דרכו לאור השמש, בהשתקפות מועטה ביותר, באשר לצינור הפנימי הוא מצופה בשכבה שחורה או כחולה מיוחדת המורכבת מכרום וניקל, הקולטת את קרני השמש הנופלות עליו למעלה. ל-98%.


קצוות שני הצינורות מקובעים זה עם זה בשיטת פיוז'ן "Fusion" לאחר שהאוויר ביניהם נפלט בטמפרטורה גבוהה.תהליך ואקום זה מביא לנוכחות של אזור בידוד בין שני הצינורות, וזה מה שגורם הצינורות הללו נבדלים ביעילותם, שכן ואקום זה מונע דליפת אנרגיה תרמית שהם צברו מים, ובכך עוצר את תהליכי ההסעה וההולכה, ולכן אנו מוצאים שלצינור הפנימי עשויה להיות טמפרטורה העולה על 150 מעלות צלזיוס, בעוד שלצינור החיצוני. נשאר קר.

חימום מים דרך מחליף חום

מחליף חום זה ספירלה גדולה שנמצאת ביתוך מיכל המים, מי הצריכה עוברת דרך הספירלה ולא מתערבבת עם המים החמים שנמצאת בתוך המיכל אבל המים החמים מחממים את הספירלה והספירלה מחממת את מי הצריכה וכך הצרכן מקבל מים חמים נקיים


דוד שמש 200 ליטר

דוד שמש נירוסטה עם מיכל בנפח 200 ליטר עם 24 צינורות ואקום


דוד שמש 300 ליטר

דוד שמש נירוסטה עם מיכל בנפח 300 ליטר עם 30 צינורות ואקוםטלפון


דואר אלקטרוני


פקס


04-6381975